KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8816372
nr 881 6372
Tuschteckning
Oidentifierad Konstnär, Musicerande sällskap, Signerad S. Bladets Mått: 19x28
Utrop:
300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:47:20